Wpisy z kategorii 'Psy'

Najtańsze ubranka dla psa

12 września 2018

Najtańsze ubranka dla psa W dzisiejszych czasach dbanie o komfort i idealny wygląd pupila nie dziwi już nikogo. Popularne są między innymi ubranka dla psa. Wbrew obiegowej opinii nie jest to tylko fanaberia osób, które chcą by ich pies prezentował się doskonale. Ubranka dla psa doskonale chronią przed chłodem, wilgocią czy zabrudzeniami, zwłaszcza psy małych ras o delikatnej sierści. To stąd bierze się ich rosnąca popularność. Kolejnym gadżetem, w który wyposażyć powinien się każdy właściciel jest obroża skórzana dla psa. Obroża tego typu jest solidna i trwała, jednocześnie jednak nie sprawia zwierzęciu dyskomfortu. Jej doskonałym uzupełnieniem będzie smycz skórzana dla psa, która nie tylko prezentuje się efektownie, ale jest w stanie utrzymać przy nodze nawet najbardziej szalonego i żywiołowego pupila. Warto dodać, że w sklepach możemy obecnie znaleźć takie obroże i smycze w wielu różnych rozmiarach, wersjach kolorystycznych i grubościach. Dopasowanie ich do potrzeb zwierzaka nie powinno więc stanowić żadnego problemu.

Preparat dla psa na stawy

16 czerwca 2017

Preparat dla psa na stawy Każdy właściciel psa chce by jego pupil jak najdłużej cieszył się dobrym zdrowiem. To zrozumiałe. Czasem jednak zdarza się tak, że problemów nie da się uniknąć. Jednym z tych,które często występują są problemy ze stawami. U czworonoga mogą one wynikać zarówno ze złej diety, przebytych urazów, jak i ze specyfiki rasy. Na szczęście, w dzisiejszych czasach wiemy jak sobie z nimi radzić a współczesna medycyna zna naprawdę wiele rozwiązań. Przede wszystkim warto wykonać badanie krwi dla psa, dzięki któremu nasz pupil będzie mógł być dobrze zdiagnozowany. To podstawa gdy chcemy skutecznie walczyć o zdrowie. Kolejnym krokiem mogą być witaminy dla psa na stawy, które dostarczą organizmowi niezbędnych substancji koniecznych chociażby do odbudowy chrząstki stawowej. Preparaty te charakteryzują się naprawdę dużą skutecznością i są bezpieczne dla organizmu zwierzęcia. Jeśli problemy pupila są bardzo zaawansowane możemy zdecydować się na wózek rehabilitacyjny dla psa, który pozwoli mu swobodnie poruszać się i być samodzielnym.

Identyfikator dla psa

2 czerwca 2017

Identyfikator dla psa Każda osoba, która staje się właścicielem zwierzaka zastanawia się z czego powinna składać się wyprawka dla szczeniaka, tak, by znalazło się w niej wszystko to, co może się przydać. Odpowiedź na to pytanie jest złożona. Warto jednak już od samego początku zatroszczyć się o to, by nasz pies nigdy nie zaginął. Doskonałym rozwiązaniem jest identyfikator dla psa grawerowany. Przyczepiony do obroży będzie wizytówką naszego pupila, która sprawi, że nawet w przypadku ucieczki piesek wróci do swojego domu. W poszukiwaniu takiego identyfikatora warto odwiedzić dobry sklep dla psa, w którym znajdziemy również inne potrzebne czworonogowi rzeczy takie jak karma, posłanie czy zabawki. Przy okazji na liście naszych zakupów powinna znaleźć się także miska metalowa dla psa. Dlaczego? To bardzo proste. Miski metalowe są znacznie cięższe niż te, które wykonane są z tworzyw sztucznych. Nie będą więc uciekały naszemu pupilowi podczas jedzenia i picia. Na szczęście koszt zakupu takiej miski czy identyfikatora nie jest duży. Każdy z nas może więc zadbać o bezpieczeństwo swojego pupila.